A helytörténeti kiállítás anyaga a helybeliek adományából gyűlt össze és 2009-től a Faluház két termében kapott helyet. A kiállított tárgyak, eszközök a falu lakosainak múlt századbeli mindennapi életéhez kapcsolódik. A látogató képet kap arról, milyen volt egykor a konyha, milyen eszközöket tároltak a kamrában és egy szobarészletet is láthatnak. Az eszközök közül említésre méltó a több mint éves madzagszövő és a terménytároló.
A múzeumi tárlókban elhelyezésre kerültek a kádármesterség szerszámai, és itt találhatók azok az orvosi műszerek, melyeket a község első orvosa használt a múlt században. A szabómesterek által használt próbababát az itt élő svábok viseletében láthatjuk. Figyelemre méltók a tablókban kihelyezett különböző témakörök szerint csoportosított fotók, melyek egy évszázad jellegzetes eseményeit örökítik meg. Mindezek mellett dokumentumok, okiratok és más írásos emlékek idézik fel az itt élők helyi történelmét.
A Címertár Szabadiné Sinkó Ilona munkájának eredménye és a Faluházban tekinthető meg. A Helytörténeti Kiállítás szomszédságában egyedi címereket tekinthet meg a látogató, amelyek változatos technikákkal készültek.